super-medicuslogo

SUPERMEDICUS po raz pierwszy!

W związku z dużym zainteresowaniem podmiotów związanych z branżą medyczną konkursem Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców, Warszawska Izba Przedsiębiorców podjęła decyzję o zorganizowaniu odrębnego konkursu przeznaczonego dla firm i instytucji z tego sektora. W tym roku, podczas Wielkiej Gali finałowej konkursu Wiktoria, po raz pierwszy wręczone zostaną SUPERMEDICUSY.

Celem ogólnopolskiego konkursu SUPERMEDICUS jest promocja tych osób oraz podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które znacząco wpływają na poziom oferowanych usług, ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów.
Konkurs SUPERMEDICUS służy budowaniu ich pozycji na rynku poprzez kształtowanie pozytywnego wizerunku i renomy.

Firmy biorące udział w konkursie poproszone są o złożenie odpowiednich dokumentów. Na ich podstawie Kapituła Konkursu wyłoni laureatów w piętnastu kategoriach. W tym roku nominowano placówki medyczne, które w latach poprzednich otrzymały statuetkę WIKTORII.

W skład Kapituły Konkursu wchodzą znani ludzie ze środowiska medycznego oraz nauki, kultury i mediów. Dzięki temu nagroda SUPERMEDICUS gwarantuje prestiż oraz daje gwarancje bezstronności i rzetelności. Prawo do nominowania firm do konkursu posiada organizator, oraz środowisko lekarskie wraz z jego samorządem.

Patronat honorowy : Polskie Towarzystwo Lekarskie ora Federacja Polskich Towarzystw Medycznych.

Patronat medialny: Ogólnopolski Przegląd Medyczny, Magazyn Zarządzanie Placówką Medyczną oraz portal Zdronet.

W Wielkiej Gali, oprócz laureatów i ich gości, uczestniczyć będą przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, parlamentarzyści oraz ludzie ze świata nauki, kultury
i mediów.

Laureaci, dzięki udziałowi w konkursie, mogą zyskać nowych klientów, a otrzymanie godła promocyjnego podniesie ich prestiż i zaufanie.

Nagroda SUPERMEDICUS
→ potwierdza wiarygodność finansową placówki
→ podnosi prestiż w oczach konkurencji
→ zwiększa zaufanie pacjentów
→ pomaga w efektywnym budowaniu pozytywnego wizerunku placówki i jej renomy
→ potwierdza właściwe zarządzanie placówką oraz wysoką jakość oferowanych usług
→ umacnia pozycję na rynku.


Siedziba Kapituły Konkursu SUPERMEDICUS
00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8 Oxford Tower pok. 22.52, Tel.456 19 64
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.supermedicus.pl

Siedziba Kapituły Konkursu SUPERMEDICUS
00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8 Oxford Tower pok. 22.52, tel.: 502 222 844
email: biuro_promocji@supermedicus.pl, www.wipwarszawa.org
Super Medicus © 2022

Tweets by Super Medicus