1. NZOZ PRIMA - DENT Przemysław Uliasz
prima
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prima – Dent działa w czterech punktach w Warszawie. Na 18 stanowiskach zatrudnia 46 lekarzy stomatologów i 18 asystentek stomatologicznych. Wykonuje rocznie około 60 000 zabiegów. Te imponujące wyniki nagradzamy w tym roku statuetką Supermedicus.

2. VIGGET SP. Z O.O.
vigget
Vigget zainspirowała postawa życiowa i motto wybitnego uczonego i lekarza – prof. Zbigniewa Antoszewskiego „zrób wszystko, aby dać szansę swojemu zdrowiu, życiu i szczęściu”. Status firmy został potwierdzony m.in. Medalem Europejskim za najwyższą jakość urządzenia RezonMed.

3. NOWODWORSKIE CENTRUM MEDYCZNE
nowodworskie
Nowodworskie Centrum Medyczne to podmiot leczniczy z ponad 60 letnią tradycją. Utworzony został w 1956 roku. Dziś nowodworski szpital jest dynamicznie rozwijającą się jednostką.

4. DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM LARYNGOLOGII MEDICUS SP.Z O.O.
medicus
Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus zostało otwarte w 2007 roku i jest pierwszą na terenie Dolnego Śląska prywatną, a przy tym najnowocześniejszą kliniką laryngologiczną. Oferuje pacjentom kompleksowe konsultacje laryngologiczne. W roku 2013 Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus zostało wyróżnione Perłą Medycyny.

5. WOJEWÓDZKI SZPITAL ZAKAŹNY W WARSZAWIE
zakazny
Szpital jest wiodącą placówką medyczną nie tylko na Mazowszu, ale i w całym kraju. Świadczy wiele specjalistycznych usług. Szpital dysponuje świetną bazą hotelową.

6. KLINIKA BUDZIK
budzik
Budzik to pierwsza w Polsce klinika-wzorzec dla dzieci po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce. Kilkanaście dni temu dotarła do nas radosna wiadomość o wybudzeniu Mariusza - 12 już pacjenta kliniki.

7. NZOZ PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA SP. Z O.O.
poddebickie
Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Poddębicach jest nowoczesnym ośrodkiem świadczącym usługi medyczne na wysokim specjalistycznym poziomie. W strukturze funkcjonują Poradnie Specjalistyczne m.in.: Rehabilitacji, Ortopedyczna, Chirurgiczna, Otolaryngologiczna, Ginekologiczno – położnicza.

8. CENTRUM MEDYCZNO-DIAGNOSTYCZNE ARTIMEX-EURODENT
artimex
NZOZ EURODENT rozpoczął swoją działalność w 1993 roku od założenia placówki w Gliwicach. W roku 2007 uruchomiona została filia w Zdzieszowicach. W placówkach tych świadczone są m.in. usługi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, dziecięcej i estetycznej. Centrum odznaczono m.in. Perłami Medycyny.

9. CENTRUM MEDYCZNE SWISS MEDICUS
swiss
Centrum Medyczne Swiss Medicus powstało w 2013 r. Nadrzędnym celem placówki jest dostarczenie pacjentom usług medycznych na najwyższym poziomie. To placówka, którą tworzą specjaliści z długoletnim stażem.

10. GABCLINIC KLINIKA PSYCHOTERAPII I ROZWOJU OSOBISTEGO
gabclinic
GabClinic jest doświadczonym zespołem psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów. Oferuje specjalistyczną i wszechstronną pomoc w najtrudniejszych sytuacjach. Celem twórców kliniki było stworzenie prestiżowego miejsca przeznaczonego dla najbardziej wymagających Pacjentów.

11. ULTRAMEDICA

ultramedica
Pracownia ultrasonograficzna ULTRAMEDICA świadczy usługi w zakresie diagnostyki USG 4D, USG 3D, USG 2D, STIC na najwyższym poziomie. Najlepszy sprzęt, wysoko wykwalifikowani, certyfikowani lekarze, pełne wyposażenie w zakresie dodatkowego oprogramowania i urządzeń. To wszystko stanowi o najwyższej jakości i pełnym profesjonalizmie oferowanych usług.

12. AUTORYTET LEKARSKI W DZIEDZINIE OKULISTYKI
Osobowość Roku Branży Medycznej
prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik
Siedziba Kapituły Konkursu SUPERMEDICUS
00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8 Oxford Tower pok. 22.52, tel.: 502 222 844
email: biuro_promocji@supermedicus.pl, www.wipwarszawa.org
Super Medicus © 2022

Tweets by Super Medicus